Державна дослідна станція птахівництва

Національної академії аграрних наук УкраїниHosting Ukraine

Унікальна, тому що вона створювалася в нашій країні, нашими фахівцями та нашим народом. Десятиліттями ми утримували її в кліматичних умовах України, годували кормами, в тому числі нетрадиційними, які вирощувалися на наших ланах. Саме тому вона значно краще пристосована до умов присадибного утримання.

Ми знаємо, що цей рік буде дуже важким, тому незважаючи на мінімальний об’єм нашої продукції (інкубаційне яйце), нами прийнято рішення реалізовувати її майже впродовж всього літа.

Пропонуємо інкубаційні яйця:

яєчних та яєчно-м'ясних курей по ціні 9 грн за штуку,

м'ясояєчних курей по ціні 10 грн за штуку,

індичі - 15 грн за штуку

Генофонд Української птиці - це складова української самоідентичності

НЕ ТУРБУЙТЕСЯ –яєчні курчата виростуть до зими і ви отримаєте яйця на початку наступного року, м’ясо-яєчні півники виростуть і ви одержите найсмачніше м’ясо як для борщу, так і холодцю, індичата виростуть протягом 5-6 місяців і ви матимете значну кількість дуже корисного м’яса.

Ми відправляємо нашу продукцію в усі куточки України та чекаємо на вас. Саме таким чином ми підтримаємо вас, а ви підтримаєте нашу птицю. Збережемо генофонд нашої нації і нашої птиці.

Розведення української птиці - історія інституту птахівництва

  Супровід виробництва продукції птахівництва шляхом надання консультацій, зоотехнічного обслуговування, аналізу якості кормів та впровадження системи HACCP

Прояви канібалізму у птиці в тій чи іншій мірі спостерігаються у більшості птахівницьких господарств. Нерідко це явище приймає на підприємствах значні розміри та призводить до великих економічних збитків. Однієї з причин канібалізму може бути наявність у кормах мікотоксинів, що погіршують засвоєння поживних речовин. Дебікування птиці у віці 6 - 12 днів має переваги порівняно з іншими термінами: практично не спостерігається зниження живої маси, у такому віці не проводяться вакцинація або інші маніпуляції з птицею.

Згідно загальноприйнятого визначення – «роздзьобування» або канібалізм – це поведінкова реакція птиці на зміну зовнішніх і внутрішніх факторів. Інколи їх ще називають зміщеною кормовою поведінкою.

Одна з найбільш значних статей витрат при вирощуванні птиці є вартість енергоносіїв – палива та електроенергії. Паливо в основному необхідне для обігріву пташників та птиці, електроенергія для освітлення пташників, роботи приводів механізмів (вентиляторів, дробарок, змішувачів, кормороздавачів, транспортерів видалення посліду тощо), інколи також використовується для обігріву птиці. Чи можна зменшити витрати палива та електроенергії і, тим самим, собівартість продукції птахівництва?

Кожний, хто захоче створити фермерське птахівницьке господарство, зіткнеться кінець кінцем з вимогами та правилами численних нормативних документів. Ці вимоги та правила спрямовані, головним чином, на забезпечення біобезпеки самої створюваної ферми, а також біо- та екологічної безпеки створюваної  ферми  для навколишніх населених пунктів, інших тваринницьких і птахівницьких ферм, промислових об’єктів та об’єктів інфраструктури, довкілля в цілому, на охорону праці обслуговуючого персоналу і дотримання належних умов гуманного утримання птиці.

Copyright © 2013 - 2022 Державна дослідна станція птахівництва
Національної академії аграрних наук України