Державна дослідна станція птахівництва

Національної академії аграрних наук УкраїниHosting Ukraine

Унікальна, тому що вона створювалася в нашій країні, нашими фахівцями та нашим народом. Десятиліттями ми утримували її в кліматичних умовах України, годували кормами, в тому числі нетрадиційними, які вирощувалися на наших ланах. Саме тому вона значно краще пристосована до умов присадибного утримання.

Ми знаємо, що цей рік буде дуже важким, тому незважаючи на мінімальний об’єм нашої продукції (інкубаційне яйце), нами прийнято рішення реалізовувати її майже впродовж всього літа.

На  теперішній час у нас є незначна кількість інкубаційного яйця курей різного напряму продуктивності. Ми маємо велике бажання поширювати наші знання та нашу птицю. Якщо у Вас є бажання та немає, або не вистачає коштів зателефонуйте нам ми домовимося – ми українці.

Наші контактні телефони – 0990558880 та 0979284644.

Телефонуйте терміново, чекаємо на вас.

Генофонд Української птиці - це складова української самоідентичності

НЕ ТУРБУЙТЕСЯ –яєчні курчата виростуть до зими і ви отримаєте яйця на початку наступного року, м’ясо-яєчні півники виростуть і ви одержите найсмачніше м’ясо як для борщу, так і холодцю, індичата виростуть протягом 5-6 місяців і ви матимете значну кількість дуже корисного м’яса.

Ми відправляємо нашу продукцію в усі куточки України та чекаємо на вас. Саме таким чином ми підтримаємо вас, а ви підтримаєте нашу птицю. Збережемо генофонд нашої нації і нашої птиці.

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Читати далі ...

 На базі Державної дослідної станції птахівництва НААН зберігається унікальний генофонд української птиці. Ця птиця є не лише нашим національним надбанням, а й є частиною світового досягнення у контексті збереження біологічного розмаїття, розширює та доповнює генетичні ресурси птиці, які представлені різними породами у всьому світі. У важкі часи воєнного стану, що склалися в країні, установа не має можливості самостійно в повному обсязі закуповувати кормову сировину чи корми для птиці. За програмою USAID з аграрного і сільського  розвитку (АГРО) компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Станції була надана допомога у вигляді комбікормів для індиків та курей в рамках Договору субгранту обмеженого обсягу в натуральній формі № AGRO-S1-44 «Створення центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва». Така допомога є відчутною підтримкою нашої установи і, безсумнівно, неоціненним внеском у забезпечення нашій птиці належних умов утримання та годівлі у цей надскладний час, оскільки дає можливість зберегти унікальні генофондні стада українських порід та популяцій курей та індиків.

Сторінки історії інституту птахівництва

Розведення української птиці - історія інституту птахівництва

  Супровід виробництва продукції птахівництва шляхом надання консультацій, зоотехнічного обслуговування, аналізу якості кормів та впровадження системи HACCP

У селі Бірки Зміївської громади з 1938 року розташовується Державна дослідна станція птахівництва НААН України. Через війну цього року науковці не вирощували курчат, а також мали проблеми з логістикою та забезпеченням.
Як війна вплинула на роботу станції та наукові дослідження, Українському Радіо Харків розказав директор дослідної станції птахівництва Олег Катеринич.

Прояви канібалізму у птиці в тій чи іншій мірі спостерігаються у більшості птахівницьких господарств. Нерідко це явище приймає на підприємствах значні розміри та призводить до великих економічних збитків. Однієї з причин канібалізму може бути наявність у кормах мікотоксинів, що погіршують засвоєння поживних речовин. Дебікування птиці у віці 6 - 12 днів має переваги порівняно з іншими термінами: практично не спостерігається зниження живої маси, у такому віці не проводяться вакцинація або інші маніпуляції з птицею.

Згідно загальноприйнятого визначення – «роздзьобування» або канібалізм – це поведінкова реакція птиці на зміну зовнішніх і внутрішніх факторів. Інколи їх ще називають зміщеною кормовою поведінкою.

Одна з найбільш значних статей витрат при вирощуванні птиці є вартість енергоносіїв – палива та електроенергії. Паливо в основному необхідне для обігріву пташників та птиці, електроенергія для освітлення пташників, роботи приводів механізмів (вентиляторів, дробарок, змішувачів, кормороздавачів, транспортерів видалення посліду тощо), інколи також використовується для обігріву птиці. Чи можна зменшити витрати палива та електроенергії і, тим самим, собівартість продукції птахівництва?

Copyright © 2013 - 2022 Державна дослідна станція птахівництва
Національної академії аграрних наук України