Державна дослідна станція птахівництва

Національної академії аграрних наук УкраїниHosting Ukraine

Унікальна, тому що вона створювалася в нашій країні, нашими фахівцями та нашим народом. Десятиліттями ми утримували її в кліматичних умовах України, годували кормами, в тому числі нетрадиційними, які вирощувалися на наших ланах. Саме тому вона значно краще пристосована до умов присадибного утримання.

Ми знаємо, що цей рік буде дуже важким, тому незважаючи на мінімальний об’єм нашої продукції (інкубаційне яйце), нами прийнято рішення реалізовувати її майже впродовж всього літа.

На  теперішній час у нас є незначна кількість інкубаційного яйця курей різного напряму продуктивності. Ми маємо велике бажання поширювати наші знання та нашу птицю. Якщо у Вас є бажання та немає, або не вистачає коштів зателефонуйте нам ми домовимося – ми українці.

Наші контактні телефони – 0990558880 та 0979284644.

Телефонуйте терміново, чекаємо на Вас.  Прайс цін >>>

Генофонд Української птиці - це складова української самоідентичності

НЕ ТУРБУЙТЕСЯ –яєчні курчата виростуть до зими і ви отримаєте яйця на початку наступного року, м’ясо-яєчні півники виростуть і ви одержите найсмачніше м’ясо як для борщу, так і холодцю, індичата виростуть протягом 5-6 місяців і ви матимете значну кількість дуже корисного м’яса.

Ми відправляємо нашу продукцію в усі куточки України та чекаємо на вас. Саме таким чином ми підтримаємо вас, а ви підтримаєте нашу птицю. Збережемо генофонд нашої нації і нашої птиці.

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Читати далі ...

 На базі Державної дослідної станції птахівництва НААН зберігається унікальний генофонд української птиці. Ця птиця є не лише нашим національним надбанням, а й є частиною світового досягнення у контексті збереження біологічного розмаїття, розширює та доповнює генетичні ресурси птиці, які представлені різними породами у всьому світі. У важкі часи воєнного стану, що склалися в країні, установа не має можливості самостійно в повному обсязі закуповувати кормову сировину чи корми для птиці. За програмою USAID з аграрного і сільського  розвитку (АГРО) компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Станції була надана допомога у вигляді комбікормів для індиків та курей в рамках Договору субгранту обмеженого обсягу в натуральній формі № AGRO-S1-44 «Створення центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва». Така допомога є відчутною підтримкою нашої установи і, безсумнівно, неоціненним внеском у забезпечення нашій птиці належних умов утримання та годівлі у цей надскладний час, оскільки дає можливість зберегти унікальні генофондні стада українських порід та популяцій курей та індиків.

Сторінки історії інституту птахівництва

Розведення української птиці - історія інституту птахівництва

  Супровід виробництва продукції птахівництва шляхом надання консультацій, зоотехнічного обслуговування, аналізу якості кормів та впровадження системи HACCP

Державна дослідна станція птахівництва НААН в рамках реалізації проекту «Центр обслуговування з птахівництва для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» продовжує підтримувати фермерів та виробників продукції у цей складний час, ділячись актуальною інформацією та залучаючи до обговорення проблемних питань галузі.

На конференції підвели підсумки та розкрили актуальні питання щодо стану галузі у країні в умовах воєнного стану, а також проаналізували проблеми та шляхи їх вирішення у новому році, докладно розповіли про послуги Центру обслуговування із птахівництва та надали інформацію про продукцію Державної дослідної станції птахівництва НААН, на базі якої утримується поголів’я вітчизняних порід курей та індиків.

Світло для птиці є важливим фактором який впливає на її розвиток і в кінцевому рахунку відображається на економічній ефективності господарства. Тому пташник важливо забезпечити безперебійним джерелом електроенергії для головних потреб.

Які ж шляхи вирішення цього питання є?

Розрахунки прибутку та економічної ефективності (відгодівля птиці на м'ясо, виробництво харчових яєць, інкубація яєць птиці). Тепер розрахунки по фермі можна робити безпосередньо на сайті ЦОП. Все просто ! Свої числові дані необхідно увести у форму на сайті та натиснути на кнопку рахувати. Результати розрахунків відразу будуть виведені на екран.

Copyright © 2013 - 2023 Державна дослідна станція птахівництва
Національної академії аграрних наук України