У цей надскладний для нашої країни час науковці Державної дослідної станції птахівництва НААН докладають максимальних зусиль для виконання своєї безпосередньої місії – збереження єдиних в Україні унікальних генофондних стад українських порід і популяцій курей та індиків, які є не лише нашим національним надбанням, але і безцінною частиною світового генофонду птиці.
Станція знаходиться в Чугуївському районі Харківської області – у безпосередній близькості до зони бойових дій. Через порушення логістики ускладнене забезпечення птиці кормами, та попри це науковці об’єднують свої зусилля задля того, щоб забезпечити птиці належні умови утримання та годівлі. Окрім цього втрата логістичних зв’язків негативно позначилася на можливості збуту племінної продукції від генофондної птиці – наразі в Станції наявна значна кількість інкубаційного яйця індиків українського кросу Харківський. Це індики середнього типу продуктивності, яких споживачі цінують за високу адаптивну здатність та добру пристосованість до утримання як на підлозі, так і в клітках. За високої збереженості (понад 96%) жива маса у 20-тижневому віці у самців індиків досягає 15 кг, у самок – 7 кг. В контексті продовольчої безпеки держави, загроза якій наразі надто висока, вирощування індиків на м'ясо має важливе значення.
Ціни актуальні на 7.03.2023
Наша птиця це елемент генофонду української нації. Ми працюємо щоб наша птиця була в кожному подвір’ї, тому пропонуємо Вам максимально доступну ціну на інкубаційне яйце.
Зробимо свій внесок у невідворотну перемогу!
Разом ми сила! Все буде Україна!
Супровід виробництва продукції птахівництва шляхом надання консультацій, зоотехнічного обслуговування, аналізу якості кормів та впровадження системи HACCP
Онлайн зустріч фахівців Центру обслуговування з птахівництва та виробників продукції птахівництва
Державна дослідна станція птахівництва НААН в рамках реалізації проекту «Центр обслуговування з птахівництва для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» продовжує підтримувати фермерів та виробників продукції у цей складний час, ділячись актуальною інформацією та залучаючи до обговорення проблемних питань галузі.
На конференції підвели підсумки та розкрили актуальні питання щодо стану галузі у країні в умовах воєнного стану, а також проаналізували проблеми та шляхи їх вирішення у новому році, докладно розповіли про послуги Центру обслуговування із птахівництва та надали інформацію про продукцію Державної дослідної станції птахівництва НААН, на базі якої утримується поголів’я вітчизняних порід курей та індиків.
Вирішення питань аварійних вимкнень електроенергії для пташника
Світло для птиці є важливим фактором який впливає на її розвиток і в кінцевому рахунку відображається на економічній ефективності господарства. Тому пташник важливо забезпечити безперебійним джерелом електроенергії для головних потреб.
Які ж шляхи вирішення цього питання є?
Онлайн калькулятори для птахівників - розрахунки по фермі
Розрахунки прибутку та економічної ефективності (відгодівля птиці на м'ясо, виробництво харчових яєць, інкубація яєць птиці). Тепер розрахунки по фермі можна робити безпосередньо на сайті ЦОП. Все просто ! Свої числові дані необхідно увести у форму на сайті та натиснути на кнопку рахувати. Результати розрахунків відразу будуть виведені на екран.