Семінар проходитиме впродовж одного тижня і включатиме заняття з найбільш важливих питань відповідно до виду птиці:

  • Вартість участі у семінару - 1000 грн
  • особливості інкубації яєць;
  • ефективні технології виробництва продукції;
  • раціональна годівля птиці;
  • ветеринарно-санітарні аспекти.

Тривалість кожного заняття – 45-60 хвилин. Кожен слухач матиме можливість поспілкуватися з лектором і отримати відповіді на свої питання.

На вас чекатимуть кваліфіковані лектори, які є лідерами та професіоналами у своїх напрямах, насичені інформацією заняття, пакети учасників із корисною практичною інформацією за тематикою семінару.
Гарантуємо, що навчання у «Школі птахівника» відкриє для вас можливості по-новому організувати власний бізнес, дасть змогу підвищити свій професійний рівень, «прокачати» навички, поспілкуватися із фахівцями, зав’язати нові знайомства. Будемо раді поділитися своїми знаннями з Вами.

Форма реєстрації

* - обов'язкові поля
Заповнюючи форму ви даєте згоду на обробку персональних даних

* Прізвище, ім'я, по батькові:

* Про себе (фахівець, підприємець, фермер, аматор, викладач, студент, інше):

Назва організації (приватна особа):

* Місто, населенний пункт:

* Телефон:

Сайт (якщо є)

* E-mail:

Запитання, відповідь на яке ви б хотіли почути від фахівця: (до 1000 символів)

Для відправлення заявки на участь у семінарі необхідно ввести код:

Скільки буде 5 * 7 =

Увага!
1. Уведені дані перевіряються на відповідність. Якщо у поля введені не властиві символи, то форма бракується.
2. Якщо капча блокує відправлення, то потрібно оновити сторінку (можна натиснути клавішу F5).
3. По завершенню на e-mail зареестрованого відправляється лист.

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/.

...

Інститут птахівництва НААН

Про нас:

  • ЦЕНТР ОБСЛУГОВОУВАННЯ З ПТАХІНИЦТВА (далі ЦОП) створено на базі Державної дослідної станції з птахівництва НААН (раніше Інститут птахівництва) в рамках співпраці з Громадською організацією «Міжрегіональний союз птахівників і кормовиробників України», за фінансової підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) за програмою АГРО, яку на території України представляє компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк».Центр обслуживания птицеводства>
  • Метою діяльності ЦОП є надання сучасних навчально-консультаційних послуг з питань птахівництва власникам фермерських та особистих селянських господарств, задіяних у галузі, що буде сприяти збільшенню обсягів виробництва продукції за міжнародними стандартами якості та безпечності, впровадженню міжнародних практик біобезпеки та зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище.

www.service.avianua.com

Приєднатись до ЦОП у Viber:

>