Книги по птицеводству

Методическая литература по птицеводству разработанная
учеными института птицеводства НААН

  • домашнее птицеводство, ликбез по птицеводству, советы птицеводам, фермерам о птицеводстве, как выращивать птицу, все о птицеводстве,промышленное птицеводство, для начинающих птицеводов.
  • Новые книги по птицеводству Новые поступления

Репродукция и инкубация (2)
Кормление птицы (7)
Научные труды (3)
Профилактика болезней (1)
Племенное птицеводство (1)

Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження      подробнее...

PostHeaderIcon  Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження

Наша цена: 30.00 грн.

УДК: 636.5: 612
H 12

Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження: [метод. рекомендації] / Є. М. Білецький, Р. О. Кулібаба, О. В. Терещенко; ІП УААН. – Бірки. 2009. – 22 с.

Методичні рекомендації призначені для спеціалістів з відтворення птиці у промислових та фермерських господарствах, науково-дослідних установ біологічного та сільськогосподарського профілю, студентів зоотехнічних факультетів вищих учбових закладів.


Редкие породы кур Старого и Нового Света   подробнее...

PostHeaderIcon  Редкие породы кур Старого и Нового Света

Наша цена: 60.00 грн.

В альбоме представлены репродукции картин и фотографии с изображением редких пород кур Старого и Нового Света, информация об их происхождении, экстерьере, продуктивности, генетических особенностях.


Рекомендації з використання сучасних методів<br>визначення статі молодняку<br>сільськогосподарської птиці + Video  CD      подробнее...

PostHeaderIcon  Рекомендації з використання сучасних методів
визначення статі молодняку
сільськогосподарської птиці + Video CD

Наша цена: 60.00 грн.

УДК:636.5:577.88
Б 81

Бондаренко Ю.В., Терещенко О.В., Ткачик Т.Е., Захарченко О.П., Гадючко О.Т.

Оригінальний якісний матеріал від автора рекомендацій

У методичних рекомендаціях відображено сучасний рівень знань з теорії та практики різних методів визначення статі молодняку сільськогосподарської птиці.

Видання адресовано зоотехнікам-селекціонерам, співробітникам інкубато-ріїв, науковцям, студентам зооінженерних факультетів сільськогосподарських вузів, птахівникам-аматорам. Рекомендації також можуть бути використані при підготовці операторів по визначенню статі добового молодняку різних видів сільськогосподарської птиці.

Відеоматеріал відзнято безпосередньо під керівництвом Бондаренка Ю.В., доктора біологічних наук, провідного фахівця з генетики.
Відео містить яскраві ілюстрації з зображенням основних позицій при роботі з сортування молодняку, а також якісні ілюстрації з зображеннями статевих бугорків добових півників та курочок.


PostHeaderIcon  Рекомендації щодо спрямованого вирощування, утримання і відгодівлі водоплавної птиці

Наша цена: 72.00 грн.

УДК 636.5.083.084

Рекомендації щодо спрямованого вирощування, утримання і відгодівлі водоплавної птиці /І. І. Івко, Д. М. Микитюк, В. О. Мельник, О. В. Рябініна, Н. І. Братишко. –Бірки. - 2009. – 112 с.

Рекомендації включають інформацію щодо харчової і поживної цінності м′яса і іншої продукції водоплавної птиці, технології її спрямованого вирощування, утримання і годівлі для отримання високоякісного м′яса, жиру та великої жирної печінки. Вони вміщують проекти вихідних вимог до технологічного обладнання для реалізації технологічних процесів в спеціалізованих та фермерських і присадибних господарствах. Наведено дані щодо кормів і кормових сумішей для годівлі птиці, у тому числі і при отриманні продукції з підвищеним вмістом біологічно активних речовин, щодо ветеринарно-профілактичних заходів та екологічної безпеки при реалізації технологій, методичних підходів до визначення ефективності впровадження розробок. Рекомендації розроблено на основі досліджень, проведених в Інституті птахівництва УААН, та вивчення передового досвіду. Розраховані на широке коло фахівців птахівницьких підприємств та власників фермерських і присадибних господарств, які займаються виробництвом продукції водоплавної птиці, а також на спеціалістів галузі машинобудування для птахівництва, викладачів навчальних закладів сільськогосподарського профілю.


Поиск по ключевым фразам

Дизайн сайта
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100  Hosting Ukraine