Книги по птицеводству

Методическая литература по птицеводству разработанная
учеными института птицеводства НААН

 • домашнее птицеводство, ликбез по птицеводству, советы птицеводам, фермерам о птицеводстве, как выращивать птицу, все о птицеводстве,промышленное птицеводство, для начинающих птицеводов.
 • Новые книги по птицеводству Новые поступления

Репродукция и инкубация (1)
Кормление птицы (6)
Научные труды (3)
Профилактика болезней (1)
Племенное птицеводство (1)

Вирощування, утримання та годівля індиків | методичні рекомендації  подробнее...

PostHeaderIcon  Вирощування, утримання та годівля індиків | методичні рекомендації

Розраховані на широке коло керівників та фахівців птахівницьких підприємств, власників фермерських та присадибних господарств, викладачів та студентів навчальних закладів сільськогосподарського профілю.

Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження   подробнее...

PostHeaderIcon  Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження


УДК: 636.5: 612
H 12

Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження: [метод. рекомендації] / Є. М. Білецький, Р. О. Кулібаба, О. В. Терещенко; ІП УААН. – Бірки. 2009. – 22 с.

Методичні рекомендації призначені для спеціалістів з відтворення птиці у промислових та фермерських господарствах, науково-дослідних установ біологічного та сільськогосподарського профілю, студентів зоотехнічних факультетів вищих учбових закладів.


Рекомендації з використання сучасних методів<br>визначення статі молодняку<br>сільськогосподарської птиці + Video CD   подробнее...

PostHeaderIcon  Рекомендації з використання сучасних методів
визначення статі молодняку
сільськогосподарської птиці + Video CD

УДК:636.5:577.88
Б 81

Бондаренко Ю.В., Терещенко О.В., Ткачик Т.Е., Захарченко О.П., Гадючко О.Т.

Оригінальний якісний матеріал від автора рекомендацій

У методичних рекомендаціях відображено сучасний рівень знань з теорії та практики різних методів визначення статі молодняку сільськогосподарської птиці.

Видання адресовано зоотехнікам-селекціонерам, співробітникам інкубато-ріїв, науковцям, студентам зооінженерних факультетів сільськогосподарських вузів, птахівникам-аматорам. Рекомендації також можуть бути використані при підготовці операторів по визначенню статі добового молодняку різних видів сільськогосподарської птиці.

Відеоматеріал відзнято безпосередньо під керівництвом Бондаренка Ю.В., доктора біологічних наук, провідного фахівця з генетики.
Відео містить яскраві ілюстрації з зображенням основних позицій при роботі з сортування молодняку, а також якісні ілюстрації з зображеннями статевих бугорків добових півників та курочок.


PostHeaderIcon  Рекомендації щодо спрямованого вирощування, утримання і відгодівлі водоплавної птиці


УДК 636.5.083.084

Рекомендації щодо спрямованого вирощування, утримання і відгодівлі водоплавної птиці /І. І. Івко, Д. М. Микитюк, В. О. Мельник, О. В. Рябініна, Н. І. Братишко. –Бірки. - 2009. – 112 с.

Рекомендації включають інформацію щодо харчової і поживної цінності м′яса і іншої продукції водоплавної птиці, технології її спрямованого вирощування, утримання і годівлі для отримання високоякісного м′яса, жиру та великої жирної печінки. Вони вміщують проекти вихідних вимог до технологічного обладнання для реалізації технологічних процесів в спеціалізованих та фермерських і присадибних господарствах. Наведено дані щодо кормів і кормових сумішей для годівлі птиці, у тому числі і при отриманні продукції з підвищеним вмістом біологічно активних речовин, щодо ветеринарно-профілактичних заходів та екологічної безпеки при реалізації технологій, методичних підходів до визначення ефективності впровадження розробок. Рекомендації розроблено на основі досліджень, проведених в Інституті птахівництва УААН, та вивчення передового досвіду. Розраховані на широке коло фахівців птахівницьких підприємств та власників фермерських і присадибних господарств, які займаються виробництвом продукції водоплавної птиці, а також на спеціалістів галузі машинобудування для птахівництва, викладачів навчальних закладів сільськогосподарського профілю.


PostHeaderIcon  Удосконалення технології виробництва харчових яєць та м’яса курей в невеликих та середніх птахівницьких підприємствах на основі принципів системи HACCP

Наявність системи HACCP на птахівницьких підприємствах до 2020 року стане обов’язковою умовою для отримання ліцензії для подальшого функціонування виробництва.  Тому вкрай необхідне реформування цих птахівницьких підприємств.

Методичні рекомендації включають інформацію щодо вдосконалених технологій виробництва харчових яєць та м'яса курей у невеликих і середніх птахівницьких підприємствах на основі введення у виробництво процедур контролю безпечності продукції, попереджувальних й корегувальних дій на основі принципів системи HACCP.

Нове видання. Ціна уточнюється


 

Утки в фермерском хозяйстве и на подворье   подробнее...

PostHeaderIcon  Утки в фермерском хозяйстве и на подворье

Наша цена: 72.00 грн.

УДК 636.597

Утки в фермерском хозяйстве и на подворье / А. В.Терещенко, Д. Н. Микитюк, И. И.Ивко, В.А.Мельник, О. А.Катеринич, Ю. А. Рябоконь, Е. В.Рябинина, А.П.Горбанев, Л.И.Наливайко /Под ред. А. В.Терещенко; 2-е изд., перераб и доп.. -Борки, 2008. - 83. с.

Книга содержит информацию о пищевой ценности мяса уток, технологии подготовки помещений к их выращиванию, способах и технологических параметрах выращивания и содержания, применяемом оборудовании, сведения об основных видах кормов, используемых в кормлении птицы, питательности и рецептах комбикормов, проводимых ветеринарно-профилактических мероприятиях и основных болезнях птицы - применительно к условиям выращивания и содержания уток в приусадебных и фермерских хозяйствах, адреса поставщиков молодняка птицы, оборудования, кормов и ветпрепаратов. Рассчитана на многочисленную армию владельцев приусадебных и фермерских птицеводческих хозяйств - существующих и потенциальных.


Поиск по ключевым фразам

Заказать рекламу на сайте для птицеводов >>>

Материалы

Новое на сайте для птицеводовКарикатуры с птицейКарикатуры с птицей

Онлайн калькуляторы для птицефермы ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОРЫ ДЛЯ ПТИЦЕВОДСТВА: расчеты прибыли и экономической эффективности (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, нормирование кормов).

Расчет прибыли при выращивании бройлеров Экономическая эффективность при производстве мяса бройлеров

Домашнее птицеводство - заметки частникаДомашнее птицеводство - личный опыт

 Онлайн-сервис по диагностике заболеваний птицыПрофилактика болезней птицы - экспертная система

Схема автоматизации учета и анализ работы птицепредприятия по производству яицАвтоматизация контроля работы птицепредприятия по производству яиц

 

Онлайн игра для птицеводов - собери все яйца

 

Дизайн сайта
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100  Hosting Ukraine