Оптимизатор кормов для птицы - программа для составления полнорационных кормов.

 

Новые книги по птицеводству Новые поступления

 Рекомендації з нормування омега-3 поліненасичених жирних кислот в раціонах курей та курчат    подробнее...

PostHeaderIcon   Рекомендації з нормування омега-3 поліненасичених жирних кислот в раціонах курей та курчат

Наша цена: 30.00 грн.

Рекомендації розраховані для практичного використання спеціалістами промислових і фермерських птахівничих господарств, комбікормових заводів. Вони можуть використовуватись викладачами та студентами середніх та вищих учбових закладів сільськогосподарського профілю в якості посібника з вивчення питань нормування омега-3 ПНЖК в раціонах курей та особливостей впливу омега-3 ПНЖК на обмінні процеси в організмі та продуктивність птиці.


 

PostHeaderIcon  Бірківські м’ясо-яєчні кури (рекомендації по годівлі)

Наша цена: 51.00 грн.

УДК 636.5

Бірківські м′ясо-яєчні кури (рекомендації по годівлі) Під загальною редакцією кандидата біологічних наук О. В. Терещенко Автори: к. б. н. А. І. Горобець, к. с.-г.. н. О. О. Катеринич, к. б. н. Н. І. Братишко, д. б. н. Ю. В. Бондаренко, Т. Є. Клименко (Інститут птахівництва УААН) А. М. Бочко, Л. А. Луніна (Державне підприємство "Дослідне господарство "Борки")

Рекомендації призначені для практичного використання спеціалістами промислових і фермерських господарств та птахівників, які розводять м′ясо-яєчних курей на подвір′ї. Рекомендації можуть бути використані викладачами і студентами коледжів та вищих навчальних закладів зооінженерного профілю.


Ефективна годівля сільськогосподарської птиці         подробнее...

PostHeaderIcon  Ефективна годівля сільськогосподарської птиці

Наша цена: 50.00 грн.

Призначено для практичного використання спеціалістами комбікормових заводів, промислових та фермерських птахівничих господарств, викладачам та студентам середніх та вищих навчальних закладів сільськогосподарського профілю.


PostHeaderIcon  Рекомендації з використання в годівлі птиці комбікормів з частковою та повною зміною протеїну тваринного походження

Наша цена: 30.00 грн.

УДК: 636.5.087.6

Рекомендації з використання в годівлі птиці комбікормів з частковою та повною заміною протеїну тваринного походження / Т. Є. Клименко, Н. І. Братишко, А. І. Горобець та ін.- Бірки, 2008. - 28 с.

Викладено основні положення успішного застосування в годівлі молодняка та яєчних курей раціонів з мінімальним вмістом тваринних білків, дана характеристика кормів та приведені рецепти комбікормів з частковою та повною заміною білків тваринного походження. Методичні рекомендації розраховані для практичного використання спеціалістами промислових і фермерських господарств, комбікормових заводів. Рекомендації можуть бути використані викладачами і студентами коледжів та вищих навчальних закладів зооінженерного профілю.


PostHeaderIcon  Рекомендації з використання тритикале в кормах для птиці

Наша цена: 30.00 грн.

УДК: 636.5.086.1
Рекомендації з використання тритикале в годівлі птиці / [ Н.І.Братишко, О. В. Притуленко, О. В. Гавілей та ін.]; під ред.. О. В. Терещенка.- Бірки, 2010.- 33 с.
Рекомендації розробили: Н.І.Братишко, О. В. Притуленко, О. В. Гавілей,
Л. Л. Полякова, Р. Б.Гриценко

Під редакцією кандидата біологічних наук
О. В. Терещенка

Методичні рекомендації призначені для практичного використання спеціалістами комбікормових заводів, промислових та фермерських птахівничих господарств. Вони можуть використовуватись викладачами та студентами середніх та вищих учбових закладів сільськогосподарського профілю в якості посібника з детального вивчення особливостей впливу анти -поживних речовин зернових на обмінні процеси в організмі птиці та способи підвищення ефективності використання комбікормів з тритикале в годівлі птиці.


 

PostHeaderIcon  Рекомендації з використання цілого зерна злаків в комбікормах для птиці

Наша цена: 30.00 грн.

УДК: 636.5.086.1 Рекомендації з використання цілого зерна злаків в комбікормах для птиці/ Братишко Н.І., Притуленко О.В., Гордієнко В.М., Клименко Т.Є./ Під редакцією Ю.О. Рябоконя.- Бірки, 2006.- 40 с. Методичні рекомендації розраховані для практичного використання спеціалістами промислових і фермерських птахівничих господарств, комбікормових заводів.

PostHeaderIcon  Соя в кормлении птицы

Наша цена: 30.00 грн.

УДК: 636.5.086.1

Ключевые слова: птица, кормовые средства, соя, антипитателые вещества. Соя в кормлении птицы / Горобец А.И., Братишко Н.И., Катеринич О.А., Гордиенко В.М., Клименко Т.Е., Притуленко О.В. / Под редакцией А.В. Терещенко - Борки, 2007.- 31 с.

Методическое пособие предназначено для использования специалистами комбикормовых заводов, промышленных и фермерских птицеводческих хозяйств, а также, преподавателями, аспирантами, студентами университетов, академий сельскохозяйственного профиля.


Поиск по ключевым фразам

Материалы
Дизайн сайта
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100  Hosting Ukraine