Програма Тренінгу-навчання

 • 8 00 - 10 00 Регістрація учасників
 • 10 00 - 10 10 Привітальне слово до учасників. Катеринич Олег Олександрович, директор ДДСП НААН, доктор сільськогосподарських наук.
 • 10 10 - 10 30 Планувальні, санітарні вимоги до інкубаторіїв, налагодження систем вентиляції, раціональне розміщення обладнання, щоденне та періодичне технічне обслуговування інкубаторів. Доповідач: Мельник Володимир Олексійович, старший науковий співробітник відділу селекції, технології та інноваційного менеджменту, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 10 30 - 11 00 Фізіологія формування яєць. Хімічній склад та будова яйця. Патологія яйцеутворення та її наслідки для інкубації. Доповідач: Шоміна Наталія Володимирівна, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 11 00 - 11 20 Вимоги щодо збирання та транспортування інкубаційних яєць. Доповідач: Рябініна Олена Вікторівна, старший науковий співробітник відділу селекції, технології та інноваційного менеджменту, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 11 20 - 12 00 Особливості зберігання інкубаційних яєць сільськогосподарської птиці різних видів, якість яєць після зберігання. Доповідач: Шоміна Наталія Володимирівна, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 12 00 - 13 00 Перерва на обід.
 • 13 00 - 13 30 Вимоги щодо якості інкубаційних яєць. Контроль якості яєць до інкубації, калібрування яєць, відбір яєць на інкубацію. Доповідач: Байдевлятова Ольга Миколаївна, молодший науковий співробітник відділу селекції, технології та інноваційного менеджменту.
 • 13 30 - 15 00 Практичне заняття. Відбір яєць на інкубацію. Оцінка якості свіжих яєць та яєць після зберігання. Доповідач: Байдевлятова Ольга Миколаївна, молодший науковий співробітник відділу селекції, технології та інноваційного менеджменту.
 • 15 00 - 15 30 Вимоги до закладання яєць та процесу інкубації. Доповідач: Шоміна Наталія Володимирівна, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 10 00 - 11 00 Сучасні інкубатори, технологічні та технічні параметри, система керування інкубаційним процесом. Доповідач: Бондарчук Геннадій Едуардович, директор ТОВ «Інкі».
 • 11 00 - 11 20 Технологія інкубації яєць і особливості мікрокліматичних параметрів при інкубуванні яєць різних видів та порід птиці. Специфіка інкубації яєць водоплавної птиці. Температура ембріону як критерій для контролю та корекції режиму інкубації. Доповідач: Шоміна Наталія Володимирівна, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 11 20 - 11 40 Особливості виводу молодняка, оцінка якості добового молодняка. Причини виникнення та профілактика омфалітів. Доповідач: Шоміна Наталія Володимирівна, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 11 40 - 12 00 Ветеринарні та біологічні препарати, що використовуються при виробництві та інкубації яєць, фірми-постачальники. Доповідач: Музика Наталія Миколаївна, завідувач відділу забезпечення якості кормів та ветеринарного благополуччя, кандидат ветеринарних наук.
 • 12 00 - 13 00 Перерва на обід.
 • 13 00 - 14 00 Біологічний контроль в процесі інкубації, облік втрати маси яйцями шляхом зважування у контрольні дні. Доповідач: Байдевлятова Ольга Миколаївна, молодший науковий співробітник відділу селекції, технології та інноваційного менеджменту.
 • 14 00 - 15 00 Етіологія, патогенез та патологічна картина захворювань зародків сільськогосподарської птиці. Доповідач: Шоміна Наталія Володимирівна, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 15 00 - 15 20 Утилізація відходів інкубації. Доповідач: Мельник Володимир Олексійович, старший науковий співробітник відділу селекції, технології та інноваційного менеджменту, кандидат сільськогосподарських наук.
 • 15 20 - 15 30 Обговорення інформації отриманої на курсах, вручення сертифікатів учасникам.

Форма регістрації

* - обов'язкові поля

* Прізвище, ім'я, по батькові:

* Про себе (фахівець, підприємець, фермер, аматор, викладач, студент, інше):

Організація (приватна особа):

* Місто, населенний пункт:

* Телефон:

Сайт або сторінка в соцмережах: (якщо є)

* E-mail:

Для відправлення заявки на участь у тренінгу необхідно ввести код:

Скільки буде 4 * 8 =

...

Додаткова інформація:


Оплата здійснюється готівкою у касу ДДСП НААН або перерахуванням на розрахунковий рахунок ДДСП НААН

Проїзд: від м. Харків до с. Бірки електричкою від станції Південний вокзал, Лозівський напрямок,
або маршрутним автобусом
№ 630, 685
від станції Холодна гора, 2 платформа.

Інститут птахівництва НААН

Про нас:

 • Державна дослідна станція птахівництва НААН, раніше Інститут птахівництва НААН є науково-методичним і консультаційним центром України з питань птахівництва.

Адреса ДДСП НААН:

вул. Центральна, 20,
с. Бірки,
Зміївський р.-н.,
Харківська обл.,
Україна, 63421

Контактна інформація:

Приймальня -
тел: (05747) 78-000, 78-002;
факс: (05747) 78-470
Для замовлень -
моб.: 095-250-50-02, 097-928-46-44
е-mail: poultry@meta.ua
сайт: www.avianua.com

Послуги

 • Розрахунок збалансованих рецептів повноцінних кормів для птиці, аналіз кормів - тел.: 05747-78-058.
 • Навчання фахівців з штучного осіменіння птиці, розріджувач для сперми
 • Консультації з питань профілактики та лікування хвороб птиці, тел.: 05747-78-073.

Консультації

Наші рекомендації

Гуси в фермерском хозяйстве и на подворье Производство мяса индеек в приусадебных и фермерских хозяйствах Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження Вирощування, утримання та годівля індиків | методичні рекомендації Редкие породы кур Старого и Нового Света Рекомендації з використання сучасних методів визначення статі молодняку сільськогосподарської птиці Рекомендації з нормування омега-3 поліненасичених жирних кислот в раціонах курей та курчат Рекомендації з використання цілого зерна злаків в комбікормах для птиці Рекомендації з нормування годівлі сільськогосподарської птиці Соя в кормлении птицы Бірківські м’ясо-яєчні кури» (рекомендації по годівлі) Рекомендації щодо спрямованого вирощування, утримання і відгодівлі водоплавної птиці Ефективна годівля сільськогосподарської птиці Рекомендації з використання в годівлі птиці комбікормів з частковою та повною зміною протеїну тваринного походження Рекомендації з використання тритикале в кормах для птиці Науково-практичні рекомендації щодо створення служби логістики на підприємствах з виробництва племінної продукції птахівництва Поліпшення якості курячих яєць методами селекційно-племінної роботи Генетична ідентифікація і паспортизація порід та ліній птиці Найбільш поширені інфекційні хвороби птиці видання друге Методи біологічного контролю в інкубації Руководство по инкубации яиц индеек Инкубация яиц сельскохозяйственной птицы Производство мяса мулардов в приусадебных и фермерских хозяйствах Производство куриных яиц в приусадебных и фермерских хозяйствах Производство мяса бройлеров в приусадебных и фермерских хозяйствах Утки в фермерском хозяйстве и на подворье Вирощування, утримання та годівля яєчних та мясояєчних курей Виробництво перепелиних яєць та м?яса