Державна дослідна станція птахівництва

Національної академії аграрних наук УкраїниКупуючи заморожене м'ясо птиці, люди часто стикаються з такою проблемою, коли після розморожування тушки чи її частин витікає вода, кількість якої може бути невелика, або значна. В чому причина різної кількості води, що виділяється під час розморожування м'яса птиці? Що це за вода?

Викладено результати щодо визначення залежностей між деякими величинами при примусовій відгодівлі гусенят, вибракуваних з ремонтного стада, та мускусних качурів місцевої популяції за умови інтенсивного вирощування останніх перед примусовою годівлею. Встановлено, що відбір птиці на основі прогнозування результатів відгодівлі, спираючись на живу масу птиці перед посадкою на примусову відгодівлю або на прирости її живої маси у підготовчий період, не завжди може бути визнано достатнім для забезпечення високих показників щодо маси великої жирної печінки.

Робот PoultryBot для сбора яиц

Більшість курей яйця відкладають у гніздах, але деякі все ж таки несуть на підлозі в сіні. У зв'язку з цим збирання яєць ускладнюється. Для вирішення цієї проблеми дослідники

Wageningen в Нідерландах розробили автономного робота, який може переміщатися всередині клітини по підстилці та збирати яйця.

Сучасний вектор проведення реформ в Україні - інтегрування країни у єдиний Європейський простір. Для розвитку вітчизняного виробництва продукції птахівництва, зменшення ризиків втрати власних ринків та забезпечення сталого експорту продукції за кордон першочерговим завданням є підвищення конкурентоспроможності підприємств та приведення вітчизняного виробництва у відповідність до стандартів ЄС.

індики кросу Харківський | Біла широкогрудаОстаннім часом в Україні істотно зріс інтерес до індиківництва. Це пояснюється як цінними господарсько-корисними властивостями індиків як виду птиці, так і чисто бізнесовими причинами. До числа основних питань, які цікавлять потенційних індиководів відносяться такі, як характеристика сучасних порід і кросів індиків, та де їх можна придбати.

Copyright © 2013 - 2023 Державна дослідна станція птахівництва
Національної академії аграрних наук України