Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні - Государственная опытная станция птицеводствва НААН

Государственная опытная станция птицеводства

Национальной академии аграрных наук Украины

UKR RU EN

 Rambler's Top100 Hosting Ukraine
Как организовать организацию организации ??

Новости технологий

Ученые и специалисты ветеринарной медицины Университета Аубурн, США создали экспертную систему по диагностике заболеваний птицы
Справочная система по диагностике заболеваний птицы

Подробнее

 

В Нидерландах создали робота для сбора куриных яиц. Робот Poultry Bot также выполняет дополнительные функции мониторинга микроклимата.

Робот PoultryBot для сбора яиц

 _

Мясояичние куры Геркулес и индейки кросса Харьковский 56

 

Продуктивность индеек кросса Харьковсковский 56

 

Межведомственный сборник научных трудов "Птицеводство"

Последний 72-й номер межведомственного научно-производственного сборника "Птицеводство"

Подробнее

  СТИПЕНДІЇ ІМ. ФУЛБРАЙТА ДЛЯ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ

За умовами конкурсу випускники українських вищих навчальних закладів можуть отримати стипендію для навчання на маґістерському рівні від одного до двох років в американському університеті. У конкурсі можуть брати участь студенти 4-6-х курсів, випускники ВНЗ, молоді спеціалісти, аспіранти.

Вимоги до кандидатів


  •  українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу
  • вища освіта: диплом спеціаліста, маґістра або бакалавра на час призначення стипендії
  • вільне володіння англійською мовою
  • необхідність повернення в Україну на 2 роки після завершення терміну ґранту (відповідно до вимогвізи J-1, яку отримують учасники програми)

 Перевага надаватиметься особам віком до 35 років

Галузі спеціалізації


Історія, охорона пам'яток історії, археологія, архітектура, філософія, психологія, соціологія, соціальна робота, антропологія, релігійні студії, екологія/охорона довкілля, охорона здоров’я,американські студії (мовознавство, література, мистецтво, історія), ґендерні студії, лінгвістика, журналістика/засоби масової комунікації, мистецтвознавство; історія, критика або менеджмент у галузі культури та театру; театральне мистецтво, література, бібліотечна/архівна справа, музеєзнавство, фольклор, управління в галузі освіти, політичні науки, міжнародні відносини, правознавство, економіка (теоретичні напрямки).

З 2007 року до пріоритетних галузей спеціалізації, окрім гуманітарних та соціальних наук, включено точні, технічні та природничі дисципліни:

Астрономія, аеронавтика, біологія, геологія,екологія, енергетика, інженерні дисципліни,комп'ютерні науки та інформаційні технології, матеріалознавство, математика, когнітивні науки/нейронауки, океанографія, фізика, хімія

Як взяти участь у конкурсі Graduate Student Program


Претенденти повинні подати до офісу Програми імені Фулбрайта повний комплект документів, до якого входять: анкета, три рекомендаційні листи, копії диплому про освіту та додатку до диплому з переліком прослуханих курсів та отриманих оцінок (або копія залікової книжки  для студентів 4-5-х курсів).

Анкету заповнюють англійською мовою. Рекомендаційні листи з перекладом (якщо вони написані українською мовою) повинні надійти на адресу офісу від особи, яка дає Вам рекомендацію; їх можна також подати з анкетою у запечатаних та підписаних конвертах.

Відбір учасників здійснюється на відкритій конкурсній основі:

  •  I етап: рецензування робіт(травень — червень)
  • II етап: співбесіда(серпень) та тестування(жовтень-листопад)
  • III етап:затвердження рекомендованих кандидатів комісією у Сполучених Штатах Америки та вибір університетів для фіналістів програми (середина січня –квітень)

 Особи, рекомендовані до фіналу, складатимуть тести

TOEFL iBT ( Internet-basedTest of English as a Foreign Language)

та GRE General Test (Graduate Record Examination)

 Офіс Програми ім. Фулбрайта покриває всі витрати учасників конкурсу (проїзд та перебування у Києві під час співбесіди) та оплачує комп’ютерне тестування для фіналістів програми.

Офіційні повідомлення про результати конкурсу надсилатимуть поштою. Пакети документів не повертають.

 Документи приймають до16 травня щороку

 

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Калькулятор птицевода

Новое на сайте для птицеводстваРасчеты по ферме для птицеводства онлайнРасчеты прибыли и экономической эффективности  (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, расчет потребности корма для кормления птицы). Подробнее ...