Програма для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Development Program - Государственная опытная станция птицеводствва НААН

Государственная опытная станция птицеводства

Национальной академии аграрных наук Украины

UKR RU EN

 Rambler's Top100 Hosting Ukraine
Как организовать организацию организации ??

Новости технологий

Ученые и специалисты ветеринарной медицины Университета Аубурн, США создали экспертную систему по диагностике заболеваний птицы
Справочная система по диагностике заболеваний птицы

Подробнее

 

В Нидерландах создали робота для сбора куриных яиц. Робот Poultry Bot также выполняет дополнительные функции мониторинга микроклимата.

Робот PoultryBot для сбора яиц

 _

Мясояичние куры Геркулес и индейки кросса Харьковский 56

 

Продуктивность индеек кросса Харьковсковский 56

 

Межведомственный сборник научных трудов "Птицеводство"

Последний 72-й номер межведомственного научно-производственного сборника "Птицеводство"

Подробнее

 Fulbright Faculty Development Program – дослідницька програма для молодих викладачів та науковців, фахівців з бібліотечної справи та спеціалістів у галузі управління культури.

Упродовж одного академічного року учасники Програми проводять індивідуальне дослідження; відвідують семінари та лекції в якості вільних слухачів; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах.

Галузі спеціалізації


 Історія, охорона пам'яток історії, археологія, архітектура, філософія, психологія, соціологія, соціальна робота, антропологія, релігійні студії, екологія/охорона довкілля,американські студії (мовознавство, література, мистецтво, історія), ґендерні студії, лінгвістика, журналістика/засоби масової комунікації, мистецтвознавство; історія, критика або менеджмент у галузі культури та театру; театральне мистецтво, література, бібліотечна справа, музеєзнавство, фольклор, управління в галузі освіти, політичні науки, міжнародні відносини, правознавство, економіка (теоретичні напрямки).

 З 2007 року до пріоритетних галузей спеціалізації включено також точні, технічні та природничі дисципліни: астрономія, аеронавтика, біологія, геологія,екологія, енергетика, інженерні дисципліни,комп'ютерні науки та інформаційні технології, матеріалознавство, математика, когнітивні науки/нейронауки, океанографія, фізика, хімія.

Вимоги до кандидатів


 У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 35 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

Кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
  • викладати у ВНЗ та мати щонайменше 2 роки досвіду викладання чи адміністративної роботи у системі вищої освіти ( або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі);
  • вільно володіти англійською мовою;
  • дотримуватись правил, які регламентовано візою J-1; після завершення терміну ґранту учасник Програми має повернутись в Україну на 2 роки.

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення


Претендентам необхідно подати до Офісу Програми ім. Фулбрайта комплект документів, до якого входять:заповнена анкета; три рекомендаційні листи; завірені копії диплому про вищу освіту та додатку до диплому.

Анкету заповнюють англійською мовою. Рекомендаційні листи з перекладом (якщо вони написані українською мовою) повинні бути надіслані тими, хто дає Вам рекомендацію, на адресу Офісу Фулбрайта у Києві.

Відбір учасників


Відбір учасників здійснюється на відкритій конкурсній основі:

  • рецензування робіт(травень - червень)
  • співбесідаанглійською мовою (серпень)
  • затвердження рекомендованих кандидатів комісією у Сполучених Штатах Америки та вибір університетів для фіналістів програми (січень –квітень)

Особи, рекомендованідофіналу, складатимуть комп’ютерний тестTOEFL iBT(Internet-based Test of English asa Foreign Language)

Умови ґранту


Учасники Програми отримують: щомісячну стипендію, додаткові гроші для придбання професійної літератури, медичне страхування, квиток в обидва боки. Витрати, пов’язані зі складанням комп’ютерного іспиту TOEFLiBT, покриває Офіс Програми ім. Фулбрайта.

 Документи приймають до 16 травня щороку

 

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Калькулятор птицевода

Новое на сайте для птицеводстваРасчеты по ферме для птицеводства онлайнРасчеты прибыли и экономической эффективности  (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, расчет потребности корма для кормления птицы). Подробнее ...