Державна дослідна станція птахівництва

Національної академії аграрних наук України



конференції по птахівництву

Графік роботи

ПН - ПТ з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00

Онлайн калькулятори

Розрахунки прибутку та економічної ефективності (відгодівля птиці на м'ясо, виробництво харчових яєць, інкубація яєць птиці). Тепер розрахунки по фермі можна робити безпосередньо на сайті ЦОП. Все просто ! Свої числові дані необхідно увести у форму на сайті та натиснути на кнопку рахувати. Результати розрахунків відразу будуть виведені на екран.

Перейти >>>


Пропонуємо всім разом визначити проблемні питання та шляхи їх вирішення.
Он-лайн зустріч з науковцями та провідними фахівцями з птахівництва Державної дослідної станції птахівництва НААН України. (участь у круглому столі безкоштовна).
Разом здолаємо всі незгоди та переможемо!!

Деталі на https://www.avianua.com/seminar/

Унікальна, тому що вона створювалася в нашій країні, нашими фахівцями та нашим народом. Десятиліттями ми утримували її в кліматичних умовах України, годували кормами, в тому числі нетрадиційними, які вирощувалися на наших ланах. Саме тому вона значно краще пристосована до умов присадибного утримання.

Ми знаємо, що цей рік буде дуже важким, тому незважаючи на мінімальний об’єм нашої продукції (інкубаційне яйце), нами прийнято рішення реалізовувати її майже впродовж всього літа.

На  теперішній час у нас є незначна кількість інкубаційного яйця курей різного напряму продуктивності. Ми маємо велике бажання поширювати наші знання та нашу птицю. Якщо у Вас є бажання та немає, або не вистачає коштів зателефонуйте нам ми домовимося – ми українці.

Наші контактні телефони – 0990558880 та 0979284644.

Телефонуйте терміново, чекаємо на Вас.

Генофонд Української птиці - це складова української самоідентичності

НЕ ТУРБУЙТЕСЯ –яєчні курчата виростуть до зими і ви отримаєте яйця на початку наступного року, м’ясо-яєчні півники виростуть і ви одержите найсмачніше м’ясо як для борщу, так і холодцю, індичата виростуть протягом 5-6 місяців і ви матимете значну кількість дуже корисного м’яса.

Ми відправляємо нашу продукцію в усі куточки України та чекаємо на вас. Саме таким чином ми підтримаємо вас, а ви підтримаєте нашу птицю. Збережемо генофонд нашої нації і нашої птиці.

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Читати далі ...

 На базі Державної дослідної станції птахівництва НААН зберігається унікальний генофонд української птиці. Ця птиця є не лише нашим національним надбанням, а й є частиною світового досягнення у контексті збереження біологічного розмаїття, розширює та доповнює генетичні ресурси птиці, які представлені різними породами у всьому світі. У важкі часи воєнного стану, що склалися в країні, установа не має можливості самостійно в повному обсязі закуповувати кормову сировину чи корми для птиці. За програмою USAID з аграрного і сільського  розвитку (АГРО) компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Станції була надана допомога у вигляді комбікормів для індиків та курей в рамках Договору субгранту обмеженого обсягу в натуральній формі № AGRO-S1-44 «Створення центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва». Така допомога є відчутною підтримкою нашої установи і, безсумнівно, неоціненним внеском у забезпечення нашій птиці належних умов утримання та годівлі у цей надскладний час, оскільки дає можливість зберегти унікальні генофондні стада українських порід та популяцій курей та індиків.

Сторінки історії інституту птахівництва

Розведення української птиці - історія інституту птахівництва

Copyright © 2013 - 2024 Державна дослідна станція птахівництва
Національної академії аграрних наук України