Звіт про проведення XIV Української конференції з птахівництва з міжнародною участю (16-19 вересня 2013 р.) - Государственная опытная станция птицеводствва НААН

Государственная опытная станция птицеводства

Национальной академии аграрных наук Украины

UKR RU EN

 Rambler's Top100 Hosting Ukraine
Как организовать организацию организации ??

Калькулятор кормов

Расчитывает суточную норму кормления индеек в зависимости от температуры в птичнике, сырого протеина, обменной энергии, живой массы, суточного привеса и яйцепродукции за формулой Ивка-Мельника.

Подробнее...

Новости технологий

Ученые и специалисты ветеринарной медицины Университета Аубурн, США создали экспертную систему по диагностике заболеваний птицы
Справочная система по диагностике заболеваний птицы

Подробнее

 

В Нидерландах создали робота для сбора куриных яиц. Робот Poultry Bot также выполняет дополнительные функции мониторинга микроклимата.

Робот PoultryBot для сбора яиц

 _

Мясояичние куры Геркулес и индейки кросса Харьковский 56

 

Продуктивность индеек кросса Харьковсковский 56

 

Межведомственный сборник научных трудов "Птицеводство"

Последний 72-й номер межведомственного научно-производственного сборника "Птицеводство"

Подробнее

 16-19 вересня 2013 р. у Алушті відбулася XIV Українська конференція з птахівництва з міжнародною участю. Організаторами конференції були Інститут тваринництва НААН, Українське відділення Всесвітньої наукової асоціації з птахівництва та видавничий дім «ЕФПІТ», який був генеральним медіа-партнером даного наукового форуму.

Конференції подібного рівня раніше проводилися кожні 5 років (1991, 1996, 2001). Враховуючи підвищений інтерес до проведення подібного форуму з боку птахівничих підприємств та комбікормових заводів, на якому фахівці можуть обмінятися практичним досвідом, обговорити нагальні проблеми організації виробництва і новинки ринку, які запропоновані різними фірмами і компаніями, з 2003 року Українська конференція з міжнародною участю в м. Алушта (АР Крим) проводиться щорічно. Одночасно з конференцією з 2001 року проводиться і виставка «Птахівництво».

У роботі конференції 2013 взяли участь 167 осіб з 6 країн: України (143 учасників), Росії (16), Білорусії (2), Казахстану (2), Німеччини (2), Угорщини (1), Молдови (1). Усього фахівців і вчених з зарубіжних країн було 24 осіб. Для участі в конференції були запрошені провідні відчизняні та зарубіжні вчені з різних науково-дослідних інститутів і вищих навчальних закладів - 39 учасника з 23 наукових установ. За професійним принципом склад учасників конференції та виставки був наступним:

  • різні птахофабрики і племзаводи України - 34;
  • комбікормові заводи - 4;
  • інкубаторні станції - 11;
  • фірми, що працюють в галузі птахівництва - 42;
  • наукові організації (ВНЗ та НДІ) - 39;
  • фермери та приватні підприємці - 21;
  • представники преси (журнали та газети) - 12

Роботу конференції висвітлено спеціальним медіа-партнером журналом «Аграрний тиждень. Україна», а також журналами «Сучасне птахівництво», «Эксклюзивные технологии», «Тваринництво України», «Тваринництво сьогодні», «Наше птахівництво», «Продовольча індустрія АПК», «Мир ветеринари», а також газетами «Сельская жизнь в Украине» та «АграрНик».

Наукові доповіді конференції були представлені на 3 секціях: секції «Фізіологія, біохімія та живлення птиці», «Захист здоров'я птиці» та секції «Технологія виробництва продукції птахівництва, селекція і розведення».

На секції «Фізіологія, біохімія та живлення птиці» були розглянуті актуальні питання амінокислотного живлення птиці різних видів (кури, індички, страуси, перепела), нормування вітамінів і мікроелементів в раціонах птиці та способи підвищення їх засвоюваності організмом, використання та ефективності різних поліензімних добавок в кормах залежно від набору компонентів, проблеми токсичності кормів, проблеми технологічних стресів. Відзначено, що одним з найбільш істотних факторів імунодепресії є мікотоксини кормів, для профілактики і лікування даних захворювань фірми енергійно пропонують препарати, спрямовані на запобігання негативних наслідків мікотоксикозів (ТОВ «Біомін Україна» та ін.). Особливу увагу було приділено питанням підвищення якості виробленої продукції птахівництва.

У зв'язку з розвитком страусівництва в Україні все частіше стали представлятися доповіді про особливості годування, проблеми інкубації і вирощування страусів в умовах України. У роботі секції взяли участь представники фірм ТОВ «Біомін Україна», «Біокор-Агро», «Біофактор» (Україна), «Наноматеріали і нанотехнології» (Україна), «Промавтоматика» (Україна), ТОВ «Кронос -Агро »(Україна), ТОВ ПКФ «Гріг ЛТД» (Україна) та цілий ряд інших.

На секція «Захист здоров'я птиці, технологія виробництва, селекція» розглядалися питання етіології, епізоотології, діагностики, лікування і профілактики захворювань птиці, що викликаються гельмінтами, найпростішими, грибами, бактеріями, мікоплазмами і вірусами, питання розробки і застосування нових дезінфікуючих засобів, а також представлена інформація про нові методи і схемах діагностики захворювань. Найбільша кількість доповідей відносилося до розробки і застосування вакцин, а також використанню хіміко-терапевтичних препаратів для дезінфекції приміщень.
Частина доповідей була присвячена актуальним питанням відтворення, генетики та селекції с.-г. птиці, представлена інформація про селекційні досягнення з різних видів домашньої птиці, викладені нові принципи селекційно-племінної роботи, а також розглянуті питання подальшого прогресу в селекції. Технологічна частина секції була присвячена питанням технології виробництва і переробки продукції птахівництва. Жвавий інтерес у слухачів викликали доповіді, присвячені сучасними ресурсозберігаючими технологіями утримання птиці, інкубації яєць, переробки яєць, м'яса птиці і посліду.

В обговоренні доповідей секції виступили співробітники Інституту тваринництва НААН, Національного університету біоресурсів та природокористування Кабінету Міністрів України, Сумського аграрного університету, Всеросійського наукового і технологічного інституту птахівництва, Сибірського НДІ птахівництва, Всеросійського науково-дослідного ветеринарного інституту, Контрольного науково-дослідного інституту ветпрепаратів та кормових добавок та інших, а також представники різних компаній і фірм: ТОВ «Науково-виробнича фірма «Бровафарма», ТОВ ВКФ «Гріг ЛТД» (Україна), ТОВ «Біомін Україна» (Україна), АТ «Біофарм» (Україна), «Промавтоматика» (Україна), навчально-племінний птахівничий завод імені Фрунзе (Україна) та інші.

Зважаючи на велику кількість пропонованих переважно іноземними фірмами вакцин і хіміко-терапевтичних засобів очевидна необхідність всебічного і глибокого аналізу можливих наслідків застосування їх у практиці, який повинен бути заснований на результатах широких виробничих випробувань на великому поголів'я протягом достатнього проміжку часу.
Основний контингент слухачів конференції становили керівники і фахівці птахівницьких підприємств України: лікарі ветеринарної медицини, технологи та селекціонери, спеціалисти з годівлі птиці і інкубації яєць, по постачанню і збуту продукції. Вони були ознайомлені з новітніми досягненнями вітчизняної і зарубіжної науки, передовим досвідом провідних птахівничих підприємств і фірм, що постачають на ринок України генетичний матеріал, обладнання, комбікорм, кормові добавки, вітаміни, премікси, ветеринарні та біологічні препарати.

Кращі доповіді на секціях, найбільш активні учасники конференції і всі учасники виставки «Птахівництво-2013» були нагороджені почесними дипломами конференції та пам'ятними подарунками.
На конференції працювала книжна ярмарка, де були представлені останні наукові розробки відділу птахівництва та інших установ з птахівництва.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Калькулятор птицевода

Новое на сайте для птицеводстваРасчеты по ферме для птицеводства онлайнРасчеты прибыли и экономической эффективности  (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, расчет потребности корма для кормления птицы). Подробнее ...

 

Архив видео и фотоматериалов конференций по птицеводству, организованных Институтом птицеводства Национальной академии аграрных наук и проводимых в г. Алушта >>>


 

 

Птица для птиусадебных хозяйств

Птица селекции Института птицеводства НААН для приусадебных и фермерских хозяйств >>>


Все для птицеводов

В интернет-магазине "ДЛЯ ПТИЦЕВОДОВ" предлагаются рекомендации для организации эффективного фермерского и приусадебного хозяйства: брошюры, книги и другие товары >>>


 

Разработана компьютеризиро-ванная модель повышения экономической эффективности птицеводческого предприятия.
В качестве критериев оптимизации модели выбран общую массу прибыли за год и рентабельность производства. В случае предприятия по выращиванию мясо-яичной птицы конечным результатом такой план производства, который обеспечит максимально-возможные экстремумы выбранных критериев. >>>