Звіт про VII Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Сучасні досягнення в тваринництві та птахівництві - Государственная опытная станция птицеводствва НААН

Государственная опытная станция птицеводства

Национальной академии аграрных наук Украины

UKR RU EN

 Rambler's Top100 Hosting Ukraine
Как организовать организацию организации ??

Калькулятор кормов

Расчитывает суточную норму кормления индеек в зависимости от температуры в птичнике, сырого протеина, обменной энергии, живой массы, суточного привеса и яйцепродукции за формулой Ивка-Мельника.

Подробнее...

Новости технологий

Ученые и специалисты ветеринарной медицины Университета Аубурн, США создали экспертную систему по диагностике заболеваний птицы
Справочная система по диагностике заболеваний птицы

Подробнее

 

В Нидерландах создали робота для сбора куриных яиц. Робот Poultry Bot также выполняет дополнительные функции мониторинга микроклимата.

Робот PoultryBot для сбора яиц

 _

Мясояичние куры Геркулес и индейки кросса Харьковский 56

 

Продуктивность индеек кросса Харьковсковский 56

 

Межведомственный сборник научных трудов "Птицеводство"

Последний 72-й номер межведомственного научно-производственного сборника "Птицеводство"

Подробнее

 11-13 вересня цього року на базі оздоровчого комплексу «Елат», розташованого у мальовничому куточку на узбережжі Печенізького водосховища, що на Харківщині пройшла VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні досягнення в тваринництві та птахівництві», організаторами якої був Інститут тваринництва НААН.

 

 

 

 

Робоча програма конференції була розрахована на 3 дні і розділена на 6 робочих секцій, до складу яких входили: 1) Годівля, біохімія та фізіологія тварин; 2) Генетика та розведення тварин; 3) Біотехнологія, репродукція тварин і екологія; 4) Захист здоров’я тварин і якість продукції тваринництва ; 5) Технологія та механізація виробництва продукції тваринництва; 6) Економіка, менеджмент, маркетинг.

На офіційному відкритті конференції виступили заступник директора Інституту, доктор сільськогосподарських наук Помітун Іван Андрійович, завідувач лабораторії годівлі жуйних тварин, доктор сільськогосподарських наук Михальченко Степан Адамович, завідувач відділом птахівництва, кандидат сільськогосподарських наук Катеринич Олег Олександрович та завідувач відділом біології репродукції сільськогосподарських тварин, кандидат сільськогосподарських наук Сушко Олексій Борисович.

У своєму привітальному слові вони підкреслили важливість проведення таких заходів та позитивний вплив спілкування аспірантів і молодих вчених між собою на їх науковий та фаховий рівень.

Всього в роботі конференції прийняли участь більше 40 учасників і заслухано 29 доповідей. У цьому науковому форумі прийняли активну участь не тільки вчені, а і фахівці та виробники товарної продукції. Серед учасників були представники дослідних і фермерських господарств, вищих навчальних закладів і крупних виробничих фірм.

Під час конференції було також організовано виставку наукової літератури та розробок Інституту тваринництва НААН, де кожен учасник міг ознайомитися та придбати методичні рекомендації, посібники та монографії з новітніми розробками співробітників Інституту.

Під час конференції було оголошено конкурс на кращу наукову доповідь і наприкінці роботи 6 науковців-переможців отримали знакові призи.

VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні досягнення в тваринництві та птахівництві» дала змогу не тільки зустрітися молодим вченим і фахівцям, обмінятися знаннями, досвідом і думками між науковцями, спеціалістами фірм і виробничих підприємств, але й намітити шляхи розв’язання сучасних проблем галузей, визначити перспективні напрями та методологічні прийоми проведення наукових досліджень.

Матеріали конференції


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Калькулятор птицевода

Новое на сайте для птицеводстваРасчеты по ферме для птицеводства онлайнРасчеты прибыли и экономической эффективности  (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, расчет потребности корма для кормления птицы). Подробнее ...

 

Архив видео и фотоматериалов конференций по птицеводству, организованных Институтом птицеводства Национальной академии аграрных наук и проводимых в г. Алушта >>>


 

 

Птица для птиусадебных хозяйств

Птица селекции Института птицеводства НААН для приусадебных и фермерских хозяйств >>>


Все для птицеводов

В интернет-магазине "ДЛЯ ПТИЦЕВОДОВ" предлагаются рекомендации для организации эффективного фермерского и приусадебного хозяйства: брошюры, книги и другие товары >>>


 

Разработана компьютеризиро-ванная модель повышения экономической эффективности птицеводческого предприятия.
В качестве критериев оптимизации модели выбран общую массу прибыли за год и рентабельность производства. В случае предприятия по выращиванию мясо-яичной птицы конечным результатом такой план производства, который обеспечит максимально-возможные экстремумы выбранных критериев. >>>