Науковий керівник:

О.В.Рябініна, канд. с.-г. наук


Короткий опис ЗНР

Модельні інвестиційні проекти створення малих ферм з виробництва продукції птахівництва містять характеристику споживчого ринку різних видів продукції птахівництва, інформацію щодо основ різних технологій її виробництва, розрахунки необхідних інвестицій для створення малих ферм з виробництва харчових курячих яєць за утримання курей-несучок в кліткових батареях і за вільно-вигульного утримання; м’яса курчат-бройлерів за їх вирощування в кліткових батареях і на підлозі; м'яса фермерських курчат за вільно-вигульного вирощування; м’яса індиків за інтенсивної та напівінтенсивної технології вирощування; м’яса качок за інтенсивної технології відгодівлі; м’яса гусей за інтенсивної, напівінтенсивної та екстенсивної відгодівлі, їх економічної ефективності.

Очікуваний результат

Модельні інвестиційні проекти допоможуть бажаючим розпочати невеликий бізнес у птахівництві, надати інформацію щодо основ сучасних технологій виробництва різних видів продукції птахівництва та необхідної суми інвестицій для створення малих ферм та їх економічної ефективності.

Публікації, охоронні документи

Збірник модельних інвестиційних проектів створення малих ферм з виробництва продукції птахівництва в умовах Донецької та Луганської областей / В. О. Мельник, О.В. Рябініна, І.В. Драчук, С. В. Руда//За редакцією О.О. Катеринича. - Бірки, 2019.-32 с.

Напрям, сфера, об’єкт застосування

Розрахований на підприємців, власників присадибних і фермерських господарств та всіх бажаючих розпочати успішний бізнес у птахівництві.

Авторський колектив

В. О. Мельник, канд. с.-г. наук; О.В.Рябініна, канд. с.-г. наук; І. В.Драчук; канд. с.-г. наук С. В. Руда.

Розробник

Державна дослідна станція птахівництва НААН,
тел. (057 47) 78 000, E-mail: poultry@meta.ua


Відділ селекції, технології та інноваційного менеджменту

Отримати консультацію

Оновлено: 22.5.2023

Попередня розробка >>>