НТП, В рамках якої була створена ЗНР

№0106U003465. Провести обстеження, виявити та оцінити наявні генетичні ресурси свійської птиці

Науковий керівник:

Кандидат сільськогосподарських наук Катеринич Олег Олександрович


Короткий опис ЗНР

В довіднику систематизовано інформацію про наявний генетичний матеріал рідкісних, декоративних та генофондних порід свійської птиці, дано порівняльну оцінку породних особливостей племінних ресурсів всіх її видів, приведено до відповідного узагальнення її кількісних і якісних характеристик.

Проведено обстеження, виявлено та оцінено наявні генетичні ресурси свійської птиці. Виявлено та систематизовано інформацію про наявний генетичний матеріал свійської птиці, дано порівняльну оцінку породних особливостей племінних ресурсів всіх видів свійської птиці.

Довідник–каталог має інформативне значення. Видання довідника, де у кольорі наведено фотографії рідкісних та зникаючих порід сільськогосподарської птиці формуватиме цікавість населення до птахівництва в цілому, а фахівці-птахівники можуть одержати корисну інформацію про наявні генетичні ресурси рідкісних та зникаючих порід сільськогосподарської птиці, що може знадобитися їм у племінній роботі.

Довідник буде реалізуватися як література для масового користування на виставках, презентаціях, семінарах тощо, на заваді його продажу може стати ціна, яка складається з витрат на його видання (може бути зависокою через велику кількість кольорових фото).


Лабораторія селекції і збереження генофонду птиці

Отримати консультацію

Оновлено: 4.5.2015

Попередня розробка >>>