НТП, В рамках якої була створена ЗНР

№0106U003459. Вивчити вплив пробіотиків на загальну резистентність організму птиці і механізм їх антагоністичної дії на патогенні ентеробактерії

Науковий керівник:

Кандидат ветеринарних наук Безрукава Інна Юріївна


Короткий опис ЗНР

Викладено дані щодо використання пробіотичних препаратів при вирощуванні курчат-бройлерів («Моноспорин ПК», «Лактин-К», «Бацелл», «Байкал ЕМ 1У»), їхній вплив на імунокомпетентну систему, гематологічні та біохімічні показники крові, приріст живої маси і збереженість птиці, репродукцію ентеробактерій і їхню бактерицидну дію на патогенні мікроорганізми в кишково-шлунковому тракті. Наведено економічну ефективність викорис-тання деяких препаратів, перевірених в умовах виробництва на великій кількості птиці.

Методичні рекомендації будуть видаватися власними силами Інституту птахівництва і будуть реалізуватися як література для масового користування на виставках, презентаціях, семінарах тощо. Вартість одного примірника буде визначатися витратами на видання.

Методичні рекомендації мають інформативне значення: фахівці-птахівники можуть одержати корисну інформацію про можливість та ефективність використання різних видів пробіотиків при вирощуванні курчат-бройлерів.

З іншого боку, «Методичні рекомендації…» можна сприйняти і як рекламу окремих препаратів, варто було б звернутися до виробників вказаних у рекомендаціях пробіотиків щодо виплати певних коштів за рекламу.


Лабораторія профілактики хвороб птиці та молекулярної діагностики

Отримати консультацію

Оновлено: 3.5.2015

Попередня розробка >>>


Hosting Ukraine