НТП, В рамках якої була створена ЗНР

№0108U001564. Вивчити біохімічні та фізіологічні особливості процесів синтезу і біотрансформації мікотоксинів ферментами мікроорганізмів і рослин та механізми їх токсичної дії на тваринний організм

Науковий керівник:

Доктор ветеринарних наук Котик Анатолій Миколайович


Короткий опис ЗНР

У випадках контамінації кормів Т-2 токсином курей випоюють розчином препарату гіпохлориту натрію, який одержують шляхом електролізу водного розчину хлористого натрію, у концентрації 30 мг/л води в кількості 100 мл/кг живої маси/день. Препарат сприяє нейтралізації і видаленню токсинів з крові, тканин і порожнин організму птиці за рахунок активізації окислювально-відновних процесів.

Спосіб зменшення негативної дії Т-2 токсину на курей виконується дуже легко і не потребує значних витрат на реагенти, технологічно нових операцій немає, витрати на цей спосіб мінімальні, отже він може бути впровадженим у більшості господарств.

Відомий препарат «Ветокс-1000» виробництва німецько-української науково-виробничої фірми «Бровафарма», основою якого є гіпохлорит натрію. Серед інших сфер застосування цього препарату є і профілактика мікотоксикозів птиці. Цей препарат може конкурувати з нашою розробкою, якщо навіть і можна організувати випуск препарату з оригінальною назвою (переваги відомого бренду створюють серйозну конкуренцію маловідомим фірмам).


Лабораторія годівлі птиці та мікотоксикології

Отримати консультацію

Оновлено: 3.5.2015

Попередня розробка >>>