Унікальна, тому що вона створювалася в нашій країні, нашими фахівцями та нашим народом. Десятиліттями ми утримували її в кліматичних умовах України, годували кормами, в тому числі нетрадиційними, які вирощувалися на наших ланах. Саме тому вона значно краще пристосована до умов присадибного утримання.
Ми знаємо, що цей рік буде дуже важким, тому незважаючи на мінімальний об’єм нашої продукції (інкубаційне яйце), нами прийнято рішення реалізовувати її майже впродовж всього літа.
На теперішній час у нас є незначна кількість інкубаційного яйця курей різного напряму продуктивності. Ми маємо велике бажання поширювати наші знання та нашу птицю. Якщо у Вас є бажання та немає, або не вистачає коштів зателефонуйте нам ми домовимося – ми українці.
Наші контактні телефони – 0990558880 та 0979284644.
Телефонуйте терміново, чекаємо на вас.
НЕ ТУРБУЙТЕСЯ –яєчні курчата виростуть до зими і ви отримаєте яйця на початку наступного року, м’ясо-яєчні півники виростуть і ви одержите найсмачніше м’ясо як для борщу, так і холодцю, індичата виростуть протягом 5-6 місяців і ви матимете значну кількість дуже корисного м’яса.
Ми відправляємо нашу продукцію в усі куточки України та чекаємо на вас. Саме таким чином ми підтримаємо вас, а ви підтримаєте нашу птицю. Збережемо генофонд нашої нації і нашої птиці.
Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала комбікорми для генофондної птиці від компанії Кімонікс Інтернешнл Інк. за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Читати далі ...

Генофонд української птиці – це складова української самоідентичності
Державна дослідна станція птахівництва НААН (до 2011 р. Інститут птахівництва НААН) єдина в Україні наукова установа в галузі птахівництва, яка поряд з науковими дослідженнями зберігає унікальну колекцію українських порід і популяцій курей та індиків, які є не лише нашим національним надбанням, але і безцінною частиною світового генофонду птиці.
На базі ДДСП НААН зберігається близько 2500 голів курей 8 порід та популяцій різного напряму продуктивності та 600 голів двох вихідних ліній індиків середнього кросу Харківський.

У цей надскладний для нашої країни час науковці Державної дослідної станції птахівництва НААН докладають максимальних зусиль для виконання своєї безпосередньої місії – збереження єдиних в Україні унікальних генофондних стад українських порід і популяцій курей та індиків, які є не лише нашим національним надбанням, але і безцінною частиною світового генофонду птиці.
Наша птиця це елемент генофонду української нації. Ми працюємо щоб наша птиця була в кожному подвір’ї, тому пропонуємо Вам максимально доступну ціну на інкубаційне яйце.
Більшість курей яйця відкладають у гніздах, але деякі все ж таки несуть на підлозі в сіні. У зв'язку з цим збирання яєць ускладнюється. Для вирішення цієї проблеми дослідники
Wageningen в Нідерландах розробили автономного робота, який може переміщатися всередині клітини по підстилці та збирати яйця.
Світло належить до основних факторів життєзабезпечення птиці і чинить істотний вплив на ріст, розвиток, продуктивні та відтворні показники птиці. При цьому значення мають як спектр світла, так і освітленість та тривалість світлового дня.
Супровід виробництва продукції птахівництва шляхом надання консультацій, зоотехнічного обслуговування, аналізу якості кормів та впровадження системи HACCP
Причини канібалізму у птиці і способи його профілактики
Прояви канібалізму у птиці в тій чи іншій мірі спостерігаються у більшості птахівницьких господарств. Нерідко це явище приймає на підприємствах значні розміри та призводить до великих економічних збитків. Однієї з причин канібалізму може бути наявність у кормах мікотоксинів, що погіршують засвоєння поживних речовин. Дебікування птиці у віці 6 - 12 днів має переваги порівняно з іншими термінами: практично не спостерігається зниження живої маси, у такому віці не проводяться вакцинація або інші маніпуляції з птицею.
Згідно загальноприйнятого визначення – «роздзьобування» або канібалізм – це поведінкова реакція птиці на зміну зовнішніх і внутрішніх факторів. Інколи їх ще називають зміщеною кормовою поведінкою.
Питання економії палива та електроенергії при вирощуванні птиці в фермерському господарстві
Одна з найбільш значних статей витрат при вирощуванні птиці є вартість енергоносіїв – палива та електроенергії. Паливо в основному необхідне для обігріву пташників та птиці, електроенергія для освітлення пташників, роботи приводів механізмів (вентиляторів, дробарок, змішувачів, кормороздавачів, транспортерів видалення посліду тощо), інколи також використовується для обігріву птиці. Чи можна зменшити витрати палива та електроенергії і, тим самим, собівартість продукції птахівництва?
Ветеринарно-санітарні правила та нормативи при створенні фермерського птахівницького господарства
Кожний, хто захоче створити фермерське птахівницьке господарство, зіткнеться кінець кінцем з вимогами та правилами численних нормативних документів. Ці вимоги та правила спрямовані, головним чином, на забезпечення біобезпеки самої створюваної ферми, а також біо- та екологічної безпеки створюваної ферми для навколишніх населених пунктів, інших тваринницьких і птахівницьких ферм, промислових об’єктів та об’єктів інфраструктури, довкілля в цілому, на охорону праці обслуговуючого персоналу і дотримання належних умов гуманного утримання птиці.